Zastupování hráčů

Zastupování hráčů

Zajišťujeme kvalitní, profesionální služby pro sportovce při vyjednávání profesionálních či marketinkových smluv, při vyjednávání o přestupech v rámci ČR nebo do zahraničí. Vše s maximálním ohledem na individuální přístup ke sportovci, jeho potřebám a vývoji.

Scouting

Scouting

Díky svým spolupracovníkům sledujeme hráče dlouhodobě na klubové i reprezentační úrovni a jsme schopni poradit to nejlepší řešení pro další vývoj sportovní kariéry.

Individuální coaching

Individuální coaching

Zajišťujeme kvalitní individuální trénink pod vedením fotbalových, kondičních, atletických trenérů. Jsme schopni hráčům individuálně poradit v konkrétních situacích na hřišti se zaměřením na detail jejich herního projevu.

Lékařská péče

Lékařská péče

Spolupracujeme se špičkovými experty v oboru sportovního lékařství a fyzioterapie pro zajištění nejlepší péče pro jednotlivého sportovce. Jsme schopni zajistit individuální plán pro sportovce v oblasti výživového poradenství nebo rehabilitace po zranění.

Právní služby

Právní služby

Nabízíme kvalitní právní servis ve spolupráci se špičkovými právními kancelářemi přímo dle požadavků konkrétních sportovců.

Finanční služby

Finanční služby

Jsme schopni zajistit profesionální servis ověřených finančních poradců a institucí dle požadavků klienta.

Reklama a marketing

Reklama a marketing

Pro naše klienty jsme schopni zajistit marketinkové smlouvy a reklamní aktivity s úspěšnými luxusními značkami na celosvětovém trhu.

Daňové poradenství

Daňové poradenství

Spolupracujeme se špičkovými experty na daňovou problematiku a jsme schopni zajistit v této oblasti komplexní servis pro sportovce.

Materiální vybavení

Materiální vybavení

Spolupracujeme se špičkovými značkami na trhu a pro svoje klienty nabízíme podporu a materiální vybavení během celého vývoje sportovní kariéry.